BUDOWA DOMÓW

Ze względu na rosnące koszty energii nasza firma budowlana proponuje Państwu nowe, wysokie standardy budowy i ocieplenia budynków, które wpływają znacząco na obniżenie kosztów ogrzewania domu – domy energooszczędne i domy pasywne.
Budując dom energooszczędny w porównaniu do domu o niższych parametrach cieplnych, można zaoszczędzić nawet połowę  kosztów na ogrzewaniu.

Po spełnieniu pewnych warunków można uzyskać zwrot części kosztów poniesionych na zastosowanie energooszczędnych rozwiązań.  Zapraszamy do kontaktu z nami.

Budowa i wykończenia domów, to nasza specjalność. Przy realizacji projektu uczestniczą tylko wyspecjalizowani fachowcy z danej branży. Dzięki temu i innym zabiegom możemy zagwarantować wysoką jakość prac niezbędną przy budowie budynków energooszczędnych i pasywnych. Naszym celem jest przede wszystkim satysfakcja klienta z wymarzonego domu, który będzie spełniał jego oczekiwania.
Zwłaszcza co do trwałości, niezawodności oraz komfortu mieszkania, ale dbamy również o szybką, sprawną i całościową realizację inwestycji – to my, a nie klient ma budować dom.